24 | 07 | 2019

I TAK MYŚLI SOBIE

JESZCZE CHŁODNO, KWIATÓW MAŁO

A DZIŚ ŚWIĘTO KOBIET.

8 marca to wyjątkowy dzień w roku. Wtedy swoje święto obchodzą wszystkie kobiety, zarówno te duże, jak i te małe. W tym szczególnym dniu odbyły się WYBORY MINI MISS PRZEDSZKOLAKÓW. Szanowne JURY stanowili chłopcy z grupy, którzy przybyli do przedszkola odświętnie ubrani. Dziewczynki natomiast zaprezentowały się w pięknych kreacjach. Każda młoda dama tego dnia była nagrodzona. Po licznych konkurencjach  JURY wybrało: „Najbardziej Roześmianą Miss”, „Miss Równowagi”, „Najbardziej Rozskakaną Miss”, „Miss Najdłuższego Kucyka”, „Najbardziej Rozśpiewaną Miss”, „Miss Zgadywanek”, „Miss Szybkości” oraz „Miss Najszybszego Liczenia”. Z dziewczęcych buź uśmiech nie schodził przez calutki dzień, a chłopcy zachowywali się jak prawdziwi gentelmani, byli przemili, uczynni i sympatyczni:)

tekst i foto: Wiesława Stańczyk